Tüm WordPress hosting paketlerinde %25 İNDİRİM FIRSATI! Kodunuz: 2020WP25 - Sona erme tarihi 30 Nisan 2020

Linux Fiziksel Sunucu

SSD diskli ve üst düzey donanımlar ile sunduğumuz Amerika lokasyonlu fiziksel sunucu hizmetlerinde %99.9 uptime garantisi verilmektedir. Tüm sunucularımızda tam kök SSH erişimi mevcuttur.

Paketleri Görün

Size neler sunuyoruz ?

Üstün Veri Merkezi

Fiziksel sunucularımız Türkiye'de bulunan veri merkezlerinde güvenli ve kurumsal donanımlar üzerinde barındırılmaktadır.

Yüksek Performans

Tüm sunucularımız ve buna bağlı ek donanımlar yüksek performansta kesintisiz çalışma kapasitesine karşılık verebilecek şekilde optimize edilmiştir.

Kurumsal Destek

Bireysel ve kurumsal müşteri ayırımı yapmadan çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize profesyonel ölçüde hizmet vermektedir.

Linux Fiziksel Sunucu

PAKET ADI İŞLEMCİ RAM DİSK TRAFİK ÜCRET
TRY-254 Intel® Xeon® E5620 8 GB DDR3 120 GB SSD 1Gbps 311.90 TL Sipariş Ver
TRY-255 Intel® Xeon® E5620 8 GB DDR3 250 GB SSD 1Gbps 361.90 TL Sipariş Ver
TRY-257 2x Intel® Xeon® E5620 8 GB DDR3 480 GB SSD 1Gbps 451.90 TL Sipariş Ver
TRY-258 2x Intel® Xeon® E5620 12 GB DDR3 480 GB SSD 1Gbps 489.90 TL Sipariş Ver
TRY-259 2x Intel® Xeon® E5620 16 GB DDR3 250 GB SSD 1Gbps 519.90 TL Sipariş Ver
TRY-260 2x Intel® Xeon® E5620 16 GB DDR3 500 GB SSD 1Gbps 599.90 TL Sipariş Ver
TRY-261 2x Intel® Xeon® X5670 24 GB DDR3 1000 GB SSD 1Gbps 659.90 TL Sipariş Ver
TRY-263 2x Intel® Xeon® X5670 32 GB DDR3 1000 GB SSD 1Gbps 709.90 TL Sipariş Ver

Karar veremiyor musunuz ? Size yardımcı olmak için hazır bekliyoruz...

Hemen şimdi müşteri paneliniz üzerinden bildirim oluşturabilir veya 0 (232) 335 10 50 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULARSize yardımcı olmak için buradayız!

Linux fiziksel sunucumuz ile, tamamen izole olabilirsiniz. Kök erişimli olarak, istediğiniz herhangi bir uygulamayı yükleyebilirsiniz. Linux fiziksel sunucu ayrıca size garantili kaynaklar sunar; ne olursa olsun, CPU, RAM, SSD Disk ve sunucu paketinize ayrılan trafik daima uygulamalarınız için kullanılabilir olacaktır.

Linux fiziksel sunucu paketlerinde ek IP adresi ücrete tabidir. Sipariş esnasında yada sipariş sonrasında destek ekibimizden özel IP talebinde bulunabilirsiniz.

Destek ekibimiz sunucularınızı yönetmenizde size yardımcı olacaktır. Desteklediğimiz öğelerin ayrıntıları için destek ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Yedeklemelerinizden ve web içeriğinizden müşterilerimiz sorumludurlar. İçeriğinizin kopyalarını güvende tutmanızı ve kendi yedeklemelerinizi yapmanızı öneriyoruz. Kontrol paneliniz üzerinden yedekleme yapabilir veya uzaktan yedekleme çözümü kullanabilirsiniz.

Öte yandan opsiyonel olarak günlük, haftalık veya aylık olarak ücretli yedekleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmet kapsamında sadece web kökü dosya içeriği yedekleme kapsamına alınmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Planlar arasında yükseltme desteklenmemektedir. Ancak disk alanınızı yükseltebilirsiniz.

Öncelikle müşteri temsilcilerimize uygulamanızın özelliklerini iletebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz teknik ekip ile koordineli bir şekilde size gerekli cevabı ileteceklerdir. Genel olarak tüm uygulamalar sorunsuz bir şekilde çalıştırılabilir fakat sunucu uygulamalarında farklı konfigürasyonlar gerektirebilir. Gerekli konfigürasyonları %100 garanti verilmemekle birlikte teknik ekibimiz sizin yerinize gerçekleştirebilir.

Aslında sunucunuz siz ödemenizi gerçekleştirdiğiniz an otomatik olarak kuruluyor ve hazır hale getiriliyor fakat firmamız müşterilerimizin kaliteli bir Linux fiziksel sunucu hizmeti alabilmesi için ayrıca sunucu ve panel konfigürasyonlarını sizin yerinize gerçekleştiriyor ve bu biraz zaman alabiliyor. Mesai saatleri içerisinde verilen siparişler, normal şartlarda 1 saat içerisinde kullanıma hazır hale getirilip teslim edilmektedir. Bu süre ekstrem durumlarda uzayabilir.

Linux fiziksel sunucu sistem yönetimi tamamen müşteriye aittir. Firmamız, sunucunun kurulum ve konfigürasyonlarını tamamladıktan sonra müşteriye teslim eder. Linux fiziksel sunucu yönetimi, fiziksel sunuculara göre çok daha kolaydır. Müşterilerimiz kontrol paneli üzerinden projelerini ve sunucusunu yönetebilir. Müşterimizin problem yaşadığı durumlarda iyi niyete dayalı olarak sunucu yönetiminde yardımcı olabilmekteyiz. Bu durum iş yüküne göre değişiklik gösterebilir.

Özellikle sunucu yönetimi ile uğraşmak istemeyen kurumsal firmalar, e-ticaret siteleri ve özel uygulama sahipleri, Linux fiziksel sunucu yönetimi için ücretli destek talep edebilirler. Aylık $25 ücret ödeyerek sunucunuzun yönetim ve servislerinin kontrolünü deneyimli sistem mühendislerimiz sizin adınıza yapabilmektedirler.

cPanel
Plesk
CloudLinux
Windows Server
Reseller Club
Nginx
Softaculous
PHP
Asp .NET
cPanel
Plesk
CloudLinux
Windows Server
Reseller Club
Nginx
Softaculous
PHP
Asp .NET

Genel Kullanım Koşulları

Tüm ürün ve hizmetlerimiz için Hizmet Sözleşmesi ile Sunucu Hizmetleri Sözleşmesi haricinde aşağıda yer alan genel kullanım koşullarıda geçerlidir.


  1. Linux fiziksel sunucu hizmetlerinde hesap ve veri güvenliği gereğince kimlik veya kimliği ispatlayıcı resmi belge talep edilebilir. Müşteri bu durumu peşinen kabul etmiş sayılır.
  2. Linux fiziksel sunucularımız Türkiye'de lokasyonlu veri merkezinde barındırılmaktadır.
  3. Linux fiziksel sunucunuz için eklenti veya lisans satın almak ve genel kullanım koşullarını ögrenmek için ilğili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Güncel eklenti ve lisans ücretlerini ögrenmek için ilğili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. (Bknz. Lisanslar & Eklentiler)
  4. Satın almış olduğunuz lisans veya eklenti sunucunuza tanımlandıktan sonra aktive edilecektir. Lisans veya eklenti tanımlanması ekstrem durumlar haricinde 1-2 saat aralığında yapılabilmektedir. Tanımlamalar stoklar dahilinde yapılabilmektedir.
  5. Sunucularımızda hat hızı maksimum 100 Mbit, port hızı ise 500 Mbit olarak tahsis edilmektedir.
  6. Sunucu yönetimi ve işletilmesi tamamen müşterinin sorumluluğundadır. Firmamız kurulum işlemi sonrası sunucuyu müşteriye teslim eder. Kurulum sonrası yapılandırma işlemleri müşteriye ait'tir. Opsiyonel olarak kurulum sonrası yapılandırma işlemleri için ücretli destek talebinde bulunabilirsiniz.
  7. Lisans ve eklenti ücretleri aylık olarak hesaplanmış olup fiyatlara %18 K.D.V. dahil edilmemiştir. Satın alım esnasında yeniden hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır.
  8. Lisans ve eklenti satın alımlarında ücret iadesi mümkün değildir. Gerekli bilgileri iade politikası sayfamızda bulabilirsiniz. (Bknz. İade Politikası)
  9. Paket fiyatları aylık olarak belirlenmiş olup %18 K.D.V. sipariş esnasında sepete eklenecektir.
  10. Firmamız, Linux fiziksel sunucu paketlerinde ve bu paketleri etkileyen maddeler ile diğer tüm unsurlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.