Tüm WordPress hosting paketlerinde %25 İNDİRİM FIRSATI! Kodunuz: 2020WP25 - Sona erme tarihi 30 Nisan 2020

KAMPANYA

Marka Tescil ve Patent

  • Ücretsiz Marka Araştırma
  • Ücretsiz .com.tr Alan Adı Başvurusu
  • Ücretsiz Takip ve Rapor Sunumu
  • Ücretsiz Yayına Karşı Görüş Bildirme

Kredi kartınız ile 12 aya varan ödeme avantajından yararlanın.

Hemen Başvurun

Ücretsiz Danışmanlık ve Marka Araştırması

Hemen bizi arayarak ücretsiz danışmanlık ve marka araştırması hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

TAKİPSİZ

Marka Başvurusu + .COM.TR Tescil

Bu hizmetimizizde marka başvuru belgesi ile ücretsiz com.tr alan adı tescil işlemlerinizi sizin adınıza yerine getiriyoruz.

TAKİPLİ

Marka Başvurusu + Dosya Takibi

Bu hizmetimizde markanızın başvuru süreci, tescil ve ödeme adımları ile belge düzenleme işlemlerini sizin adınıza yönetiyoruz.

Karar veremiyor musunuz ? Size yardımcı olmak için hazır bekliyoruz...

Hemen şimdi müşteri paneliniz üzerinden bildirim oluşturabilir veya 0 (232) 335 10 50 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

SİZE NELER SUNUYORUZ ?Marka Başvurusu, Tescil ve Dosya Takibi

Marka koruması, ürün ve hizmetlerinde marka kullanan marka sahiplerini koruyan bir sistemdir. Marka tescilinin amacı, özel yasa ile getirilen korumadan yararlanmak anlamındadır. Başkası tarafından kullanılan tescilsiz bir markanın, hak sahibi olmayan bir kişi tarafından tescil için başvuru yapılması veya tescil ettirilmesi hallerinde, gerçek marka hakkı sahibinin itiraz etme veya dava açarak tescili iptal ettirme yetkisi vardır.

Yüksek Performans

Neden Marka Tescili ?

Marka tescil işlemi ile işletmelerin ürün ve hizmetlerini, kişilerin kimliklerini koruyan bir uygulamadır. Marka tescil işlemi yapılarak ilgili marka veya kimliğin yasal olarak koruma altına alınması sağlanmaktadır.

Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Marka Tescilinin Avantajları ?

Marka tescil işlemi bir kuruluşa veya kişiye ait olan markanın tescil sırasında belirtilen logo/şeklin aynısı veya benzerinin, haksız kullanımı ve kazanç elde edilmesini yasal olarak engelleme hakkına sahip olmanızı sağlar.

SIKÇA SORULAN SORULARSize yardımcı olmak için buradayız!

Markanızın tescile uygun olup olmadığının araştırılması için "Ücretsiz Ön Araştırma" talep formunu doldurarak marka uzmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Markanızın uygun olduğunu daha önce kontrol ettiyseniz, üst kısımda yer alan alana marka adınızı yazdıktan sonra hangi sınıflarda tescil işlemi yapmak istediğinizi seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Markanızın tescile uygun olup olmadığını öğrenmek için kurum sorgulama sayfası üzerinden sorgulama işlemi yaparak bilgi alabilirsiniz.

Markanızı sektörünüze, amacınıza veya iş alanınıza göre hangi sınıflarda tescil edilebileceğinizi öğrenmek için, müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Marka tescili, sahibine ilgili markanın tescil kapsamındaki mal ve hizmetler dahilinde marka sahibinin izni dışındaki her türlü kullanımını engelleme ve başka kişilere marka kullanım izni verme hakkı sağlamaktadır.

Marka tescil işlemleri ortalama 6-12 ay içerisinde tamamlanmaktadır.

Kurum tarafından tescil edilen markalar, başvuru tarihinden itibaren 10 yıl süre ile koruma altına alınmaktadır. Bu süreyi 10’ar yıllık periyodlar halinde sınırsız süreli olacak şekilde uzatmak mümkündür.

Marka tescil başvurunuz sonrası sürecin tamamlanmasını beklemeden, ön başvuru belgeniz ile birlikte web sitemiz üzerinden hemen .com.tr uzantılı alan adı tescili gerçekleştirebilirsiniz.

cPanel
Plesk
CloudLinux
Windows Server
Reseller Club
Nginx
Softaculous
PHP
Asp .NET
cPanel
Plesk
CloudLinux
Windows Server
Reseller Club
Nginx
Softaculous
PHP
Asp .NET

Genel Kullanım Koşulları

Tüm ürün ve hizmetlerimiz için Hizmet Sözleşmesi haricinde aşağıda yer alan genel kullanım koşullarıda geçerlidir.


  1. Marka başvuru hizmeti takipsiz olarak sadece marka başvurusu süreçlerini kapsamaktadır. Bundan sonraki süreç müşterinin sorumlulupundadır.
  2. Marka başvuru ve tescil hizmeti başvuru ile birlikte, tescil belgesinin düzenlenmesine kadar olan sürecin tamamını kapsamaktadır. Bu süreç zarfında markaya yapılması muhtemel itirazlar vb. diğer unsurlar tarafımızca yönetilmektedir. Ekstra işlem ücretleri ayrıca belirtilmiştir.
  3. Ücretsiz .com.tr alan adı tescil hizmeti marka başvuru belgesinin alınması ile tarafımızca sizin adınıza yapılacak olan alan adı tescil başvuru neticesinde sağlanmaktadır ve alan adı tescili için %100 garanti verilmemektedir.
  4. Paket fiyatları yıllık olarak belirlenmiş olup %18 K.D.V. sipariş esnasında sepete eklenecektir.
  5. Veridrom bu sayfada bulunan maddeler üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.