Tüm WordPress hosting paketlerinde %25 İNDİRİM FIRSATI! Kodunuz: 2020WP25 - Sona erme tarihi 30 Nisan 2020

Site Bilgi Merkezi

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Web sitemiz yüksek güvenlikli 256bit şifreleme teknolojisine sahip SSL sertifikasına sertifikasına sahiptir. Sizden istenebilecek olan bireysel/kurumsal bilgileriniz tarafımıza encode edilerek ulaştırılmaktadır. Bu sayede bilgilerinizin korunması sağlanmışıtır.

Bu bilgileri vermeniz tamamen kendi ihtiyatınızda olup, tarafımızca gizli tutulacaktır.

Veridrom size ait bu bilgileri, sadece bireysel/kurumsal müşteri hizmeti ya da özel ürün teklifleriyle ile ilğili gönderi iletmek için kullanacaktır.

Bu web sitesi Web 2.0 standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 1280x800 çözünürlük ile Google Chrome, Internet Explorer 9 ve üzeri, Mozilla Firefox 30 ve üzeri, Opera 30, Safari 8 ve Yandex Browser 3 ve üzeri tarayıcılar da sorunsuz hizmet vermektedir.

Tarayıcınız örnek vermiş olduğumuz tarayıcı sürümlerinden eski ise güncellemek için destek merkezi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Sorumluluk Reddi

Bu web sitesi üzerinde yer alan tüm bilgiler Veridrom tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden verilmektedir.

Bu web sitesinde yer alan tüm ürün, hizmet ve servislerimize ait olan fiyat, kur ve süre bilgileri en son elde edilen veriler doğrultusunda hazırlanmıştır.

Veridrom dilediği zaman ve önceden hiç bir uyarı yayınlamaksızın bu bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata veya yanılgılar içermesi mümkün olabilir. Hata ve yanılgıları bildirmek için info@veridrom.com adresine elektronik posta gönderimi sağlayabilirsiniz.


DNS Bilgileri

Sunucularımıza ait DNS (name server) adres bilgilerine aşağıda yer verilmiştir. Tarafımızdan barındırma hizmeti alıyorsanız alan adınızı aşağıda yer alan barındırma hizmetinize uygun name server adresleri ile güncellemeniz gerekmektedir. DNS yönlendirmeniz sonrasında başka bir sunucuda aktif olan e-posta hesaplarınız güncelleme sonrası deaktif duruma gelerek etkisiz hale geleceklerdir.

Lütfen herhangi bir veri kaybı yaşamamak için güncelleme öncesinde tam e-posta yedeği aldığınızdan emin olunuz. Outlook kullanıyorsanız yönlendirme öncesinde "Gönder-Al" diyerek sisteminize düşen son e-postaların kopyaları cihazınıza indirebilirsiniz.

Paylaşımlı ve reseller (bayi) hosting hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz için NS (nameserver) bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

Linux Sunucular

ns1.veridrom.com
ns2.veridrom.com

Windows Sunucular

ns3.veridrom.com
ns4.veridrom.com


Cihaz Desteği

Bu web sitesi mobil uyumlu web sitesi standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 640x480 çözünürlük ile Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Yandex Browser'ın en eski 2016 yılı son sürümleri ile Androin 5 ve üst sürümleri ile iOS 10 ve üzeri sürümlerde sorunsuz hizmet vermektedir.

Tarayıcınız örnek verdiğimiz tarayıcı sürümlerinden eski ise güncellemek için üreticinin uygulama mağazasını ziyaret edebilirsiniz. İşletim sisteminizi güncellemek için cep telefonu kullanım kılavuzunuzu inceleyebilirsiniz.


Telif Hakları ve Marka Koruması

© Copyright 2020 veridrom ismi ve logosu 30.12.2019 tarih ve 2019/135837 başvuru numarası ile koruma altına alınmıştır. veridrom ismi ve logosu Veridrom Telekomünikasyon Sanayi ve Ticaret'in ticari/tescilli markası ve görselleridir.

Bu web sitesi üzerinde yer alan tüm makale ve içerikler telif hakları ile koruma altına alınmıştır.