Tüm WordPress hosting paketlerinde %25 İNDİRİM FIRSATI! Kodunuz: 2020WP25 - Sona erme tarihi 30 Nisan 2020

KAMPANYA

SSL Güvenlik Sertifikası

 • 128/256Bit TLS 1.2 şifreleme
 • % 99.9 tarayıcı uyumluluğu
 • $1.750.000 garanti para
 • Hızlı ve kolay kurulum

*SSL sertifikası ile birlikte özel IP adresi ücreti yıllık 108.00 TL'dir.

Paketleri Görün

Positive SSL
141.00 TL / Yıl

 • DV
 • 1 Adet
 • Sınırsız
 • $10000
 • 128/256Bit

Comodo SSL
282.00 TL / Yıl

 • DV
 • 1 Adet
 • Sınırsız
 • $250000
 • 128/256Bit

EV SSL
1191.00 TL / Yıl

 • EV
 • 1 Adet
 • Sınırsız
 • $1750000
 • 128/256Bit

Karar veremiyor musunuz ? Size yardımcı olmak için hazır bekliyoruz...

Hemen şimdi müşteri paneliniz üzerinden bildirim oluşturabilir veya 0 (232) 335 10 50 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

SİZE NELER SUNUYORUZ ?Yüksek Kalite, Veri Güvenliği, Kusursuz Algoritma

Web sitenizi ve kişisel verilerinizi Comodo SSL sertifikası ile koruma altına alarak veri hırsızlığının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca arama motorlarında daha üst sıralarda* yer alırsınız. Kolay kurulum ve belge gerektirmeyen DV doğrulama sistemi ile sertifikanızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik mobil tarayıcılar ile uyumlu yapısı sayesinde web siteleriniz güvenli şekilde servis edilmektedir.

Yüksek Performans

Yeşil Kilit Simgesi

Tarayıcı çubuğundaki yeşil kilit ve https'deki "S", harfi bir web sitesinin her dilde güvenli olduğu anlamına gelmektedir. Sitenizde, ziyaretçilerinizin verilerinin güvende olduğunu görmelerini sağlayabilirsiniz.

Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

Güvenilir Altyapı

Güven, SSL protokolünün temelidir ve bu, katı doğrulama yönergelerine uyduğumuz anlamına gelir. SSL sağlayıcıları olarak tüm tarayıcıların güvenebileceği sertifikalar pazarlamaya özen gösteriyoruz.

Online Ödeme Tahsilatı

Daha geniş bir kitleye satış yapmak istiyorsanız, müşterilerinize tercih ettikleri ödeme seçeneklerini vermeniz ve müşterilerinizin ödemeye kadar ilerlemesi için sertifikaya sahip olmanız gerekir.

Google'da Daha İyi Sıralama Elde Edin

Google, HTTPS şifreli web sitelerini arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkarır. O nedenle SSL yalnızca müşterilerinizi korumakla kalmaz aynı zamanda daha fazla müşterinin sizi bulmasına olanak tanır.

Hassas Bilgileri Güvence Altına Alın

SSL güvenlik sertifikaları müşterilerinizin size gönderdiği verileri şifreleyerek, siz verileri aldıktan sonra şifresini çözerek gönderdikleri hassas verileri korur. SSL sertifikası veri çalınma riskini ortadan kaldırır.

Dünyanın En Güçlü Şifrelemesi

Satmış olduğumuz SSL sertifikaları hassas verileri korumak için SHA-2 ve 256 bit şifreleme teknolojisi kullanır. Günümüzde piyasada bulunan en güçlü şifreleme sistemidir ve kırılması neredeyse imkansızdır.

SIKÇA SORULAN SORULARSize yardımcı olmak için buradayız!

SSL sertifikanız yayınlandığında, sizi bilgilendirmek için e-posta göndereceğiz. Bir sonraki adım, sitenizin nerede barındırıldığına ve sertifika satın alırken yaptığınız seçimlere göre değişiklik gösterebilir.

Eğer sertifika kurulumu hakkında bilgi sahibi değilseniz sipariş esnasında kurulum opsiyonunu seçerek 50.00 TL + K.D.V. karşılığında uzman ekibimize kurulum işlemi sağlatabilirsiniz.

SSL, Secure Socket Layer'ın (Güvenli Yuva Katmanı) kısaltmasıdır. Kulağa karmaşık gelebilir ancak değildir. SSL Sertifikaları web sitenizin kimliğini doğrular ve ziyaretçilerin sitenize gönderdiği ve sitenizden aldığı bilgileri şifreler. Bu, hırsızların müşterilerinizle aranızdaki herhangi bir alışverişi gizlice izlemesini engeller.

Sitenizi koruyan bir SSL Sertifikası olduğunda, müşterileriniz herhangi bir güvenli sayfada girdikleri bilgilerin gizli olduğundan ve siber dolandırıcılar tarafından görüntülenemeyeceğinden emin olabilirler. SSL sertifikası ile verilerinizi ve sunucunuzu güvence altına alabilirsiniz.

SSL sertifikaları güven uyandırır ve ziyaretçilere onların gizliliğinize önem verdiğinizi gösterir. SSL sertifikası, müşterilerin bilgisayarından sizin web sunucunuza aktarım sırasında verileri şifreleyerek müşterilerin adı, adres, şifresi veya kredi kartı numarası gibi hassas bilgilerini korur.

SSL, web güvenliği için standarttır ve çoğu bayi hesabı hizmeti için bir sunucu sertifikası gereklidir. Web sitenizde kredi kartı kabul etmeyi planlıyorsanız bir SSL Sertifikasına ihtiyacınız olacaktır.

Web sitenizi nasıl oluşturduğunuz tamamen size bağlıdır. Aslında, en basit güvenli web siteleri HTML kullanılarak el ile kodlanabilir.

Bir ziyaretçi web sitenizdeki SSL korumalı bir sayfaya girdiğinde, tarayıcı çubuğu URL adresinde bir asma kilit simgesi ve https:// önekini görüntüler. Çoğu internet kullanıcısı SSL göstergelerini nasıl bulacağını bilse de, web sitenize ziyaretçilere sitenizin doğrulanmış ve güvenli olduğunu göstermek için bir site mührü de ekleyebilirsiniz. Ziyaretçiler sertifikanızın durumunu ve ayrıntılarını görmek için site damgasını tıklayabilir. Böylece sitenize hassas bilgi göndermenin güvenli bir işlem olduğunu kendileri görebilir.

İlk olarak, SSL sertifikalarımız sınırsız sayıda güvenli sunucuyu kapsar. 2048 bit'e kadar şifrelemeyi desteği vardır ve piyasadaki tüm büyük masaüstü ve mobil tarayıcıları tarafından tanınırlar. Aynı zamanda, sektördeki en iyi telefon hizmet ve desteği ile desteklenirler. SSL sertifikaları ve diğer şirketler tarafından sunulanlar arasında kesinlikle teknik bir fark yoktur, yalnızca fiyatları daha düşüktür.

Standart SSL sertifikası (DV) aktivasyon süreleri genellikle 15 dakika veya daha az sürede onaylanır. EV SSL'lerin (OV) onaylanması 7 ile 30 gün sürebilir. Bunun nedeni yalnızca alan adı sahipliğinin değil aynı zamanda SSL uygulamasında kuruluşun veya işletmenin de varlığının doğrulanmasıdır.

Bu tamamen web sunucunuzda kullandığınız yazılıma bağlıdır. Konu ile alakalı teknik ekibimizden yönlendirme desteği alabilirsiniz.

Wildcard SSL sertifikası, ana alan adınızı ve sınırsız sayıda alt alan adının güvenliğini sağlar. Örneğin, tek bir joker karakterli sertifika, hem www.siteadresi.com hem de blog.siteadresi.com alan adlarının güvenliğini sağlayabilir.

Joker karakterli sertifikalar, ortak alan adı ve tüm alt alan adları için belirttiğiniz düzeyde koruma sağlar.

cPanel
Plesk
CloudLinux
Windows Server
Reseller Club
Nginx
Softaculous
PHP
Asp .NET
cPanel
Plesk
CloudLinux
Windows Server
Reseller Club
Nginx
Softaculous
PHP
Asp .NET

Genel Kullanım Koşulları

Tüm ürün ve hizmetlerimiz için Hizmet Sözleşmesi haricinde aşağıda yer alan genel kullanım koşullarıda geçerlidir.


 1. SSL sertifikalarımız Türk Lirası cinsinden ücretlendirilmiş olup K.D.V. sipariş esnasında eklenecektir.
 2. SSL sertifikası kurulumu için statik (özel) IP adresi zorunludur. IP adresi tahsis edilmeden kurulum işlemi başlatılamayacaktır.
 3. SSL sertifikası kurulumu için gerekli olan statik (özel) IP adresi ücreti yılık 108.00 TL + K.D.V.'dir.
 4. SSL sertifikası kurulumu opsiyonel olarak sunulmaktadır. Kurulum talep edilmesi halinde 50.00 TL + K.D.V. fiyata eklenir.
 5. SSL sertifikası kaydı geri dönülemez bir işlemdir. Farklı bir alan adı ile değiştirilmesi veya iade edilmesi mümkün değildir.
 6. SSL sertifikası ve statik (özel) IP adresi satın alımlarında ücret iadesi mümkün değildir. Gerekli bilgileri iade politikası sayfamızda bulabilirsiniz. (Bknz. İade Politikası)
 7. SSL sertifikası ile birlikte sunulan para garantileri sertifikayı sağlayan (üreten) firmanın sunmuş olduğu bir garanti türüdür. Veridrom'in oluşabilecek zarar ve problemlerde sorumluluğu bulunmamaktadır.
 8. Tüm banka sistemleri ile %100 uyumlu çalışan SSL sertifikalarının teslim süresi ortalama olarak 5-15 dakika sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. SSL sertifikası doğrulama süreleri sertifika otoritesi tarafından belirlenmiş olup, firmamızın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Belge gerektiren sertifikaların işlemleri, gerekli belgelerinin temin süreçleri ile birlikte 7 ila 30 iş günü arasında sürebilmektedir.
 9. SSL sertifikalarımız diğer tüm sertifikalar gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapılmaktadır.
 10. Paket fiyatları yıllık olarak belirlenmiş olup %18 K.D.V. sipariş esnasında sepete eklenecektir.
 11. Veridrom bu sayfada bulunan maddeler üzerinde dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.